• کد خبر : 284

رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان - اتریش;

تیم ملی کومیته مردان کشورمان در فینال مسابقات کومیته تیمی با پیروزی مقابل ژاپن از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.

پنجمین و آخرین روز از بیست و سومین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان در شهر لینز اتریش پیگیری می‌شود که تیم ملی کومیته تیمی مردان کشورمان در فینال این رقابت‌ها به مصاف ژاپن رفت و با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید تا قهرمان جهان شود.

مهدی خدابخش در بازی نخست برای ایران به روی تاتامی رفت و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد، در بازی دوم علی فداکار 6 بر یک شکست خورد، سجاد گنج زاده سومین کاراته کای ایران بود که با نتیجه 6 بر 4 بازی را واگذار کرد، بهمن عسگری در بازی چهارم با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد و نتیجه تیمی را 2 بر 2 به تساوی کشاند و در آخرین مبارزه ذبیح الله پورشیب کاپیتان تیم ملی کاراته، با نتیجه 5 بر 4 بر حریف غلبه کرد تا تیم ایران در مجموع با نتیجه 3 بر 2 ژاپن را شکست داده و برای دومین سال پیاپی بر بام دنیا بایستد.

تیم ملی کومیته مردان کشورمان پس از یک دور استراحت، در نخستین گام به مصاف تیم سوئیس رفت و با نتیجه 2 بر صفر بر این تیم غلبه کرد.

تیم قهرمان سال 2014 جهان در دومین دیدار برابر آذربایجانی قرار گرفت که از ترکیب بازیکنانی چون رافایل آقایف، شاهین آتاموف، مامایف بهره می برد با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید تا در گام بعدی مقابل تیم هلند صف آرایی کند.

تیم ملی کومیته مردان در سومین دیدار خود به مصاف تیم ملی هلند رفت و با نتیجه سه بر صفر هلند را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

مردان کومیته رو کشورمان در چهارمین دیدار تیم ملی فرانسه را 3 بر صفر شکست دادند و راهی فینال شد.

 

نظرات کاربران