• کد خبر : 347

دعوت 2 روزه‌ی روسای هیات‌ها با خانواده به شمال;

یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست فدراسیون دوچرخه سواری در اقدامی تامل برانگیز روسای کلیه هیات‌های استانی که عضو مجمع انتخاباتی فدراسیون هستند را به همراه خانواده‌های‌شان به مازندران دعوت کرده است.

به گزارش "گفتمان" به نقل از ایسنا ، هیات دوچرخه سواری مازندران در نظر دارد مسابقه‌ای جایزه بزرگی را روز پنج‌شنبه هفته جاری (13 آبان) برگزار کند، رییس این هیات نیز در یک اقدام جالب کلیه روسای هیات‌های دوچرخه‌سواری استان‌های کشور را به همراه خانواده‌های‌شان به مازندران دعوت کرده تا مهمان ویژه مسابقه‌های جایزه بزرگ باشند.

از آنجا که رییس هیات مازندران برای انتخابات فدراسیوندوچرخه‌سواری کاندیدا شده این اقدام شائبه‌هایی به وجود آورده و حتی موجب اعتراض برخی از روسای هیات‌های استانی که اعضای مجمع انتخاباتی فدراسیون دوچرخه‌سواری هستند، را فراهم آورده است.

کیوان لیمویی، رییس هیات دوچرخه‌سواری اصفهان با اشاره به دعوت رییس هیات مازندران از او و خانواده‌اش به ایسنا گفت: این دعوتنامه برای من هم ارسال شده است. مهمان‌نوازی مازندرانی‌ها خوب است اما چرا سال گذشته هیات مازندران روسای هیات‌های دیگر را دعوت نکرد. احساس می‌کنم که با این اقدام با احساسات روسای هیات‌های استان‌های دیگر بازی شده است. از طرفی خانواده‌ی روسا هم دعوت شده‌اند و آن‌ها در مسابقه‌های جایزه بزرگ چه کار می‌خواهند انجام دهند که آن‌ها را نیز دعوت کرده‌اند؟

وی گفت: اگر قرار است هزینه‌ای شود فکر می‌کنم که بهتر است این پول در جای دیگر صرف شود و با این کارها نمی‌توان رای جمع کرد. بهتر است که حراست وزارت ورزش و فدراسیون به این مساله ورود کنند.

شفاعت رییس هیات دوچرخه‌سواری فارس نیز با بیان اینکه این دعوتنامه را دریافت کرده است در این باره به ایسنا گفت: از آنجا که رییس هیات مازندران خودش کاندیدای انتخابات فدراسیون است، این دعوتنامه شائبه‌ای را به وجود آورده و به نوعی تبلیغات محسوب می‌شود که خارج از زمان مقرر دارد این کار را انجام می‌دهد. این خیلی خوب است که روسای هیات‌های استانی سالیانه در کنار یکدیگر جمع شوند اما به نظرم زمان آن مناسب نیست و این نوع رفتار مانند این است که به روسای هیات‌ها توهین شده است.

وی افزود: اکثر روسای هیات‌های استانی اعتراض خود را به این مسئله اعلام کرده‌ایم و خود من به شخصه این دعوت را قبول نکرده‌ام.

هیات دوچرخه‌سواری مازندران پیش از این در سال 92 در اقدامی جالب دیگری هزینه‌های دلاری تور بین‌المللی مازندران را پرداخت نکرد که این مهم باعث شد رکابزنان خارجی که در این تور مقام آورده بودند دست خالی به کشورشان بازگردند و حاشیه‌هایی درباره این موضوع مطرح شد و حتی پیگیرهای بین‌المللی را نیز به همراه داشت.

 

 

نظرات کاربران