• کد خبر : 6349

سرمربی پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیس قهرمان نشود یا در لیگ قهرمانان آسیا ناکام شود، مقصر اصلی کی‌روش و سازمان لیگ خواهد بود.

به گزارش "گفتمان"

 برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس گفت: اول اطلاع بدهم که امروز 15 بازیکن سر تمرین هستند و همه سالم هستند. ولادیمیر و ربیع خواه یک مشکل کوچک دارند و فکر کنم تا پایان هفته آماده شوند. امروز در سالن وزنه هستیم و فردا هم در ازادی از ساعت 11 تمرین می کنیم و خبرنگاران می‌توانند بیایند. یک بازی دوستانه چهارشنبه داشتیم که لغو کردیم و شاید شنبه بازی کنیم.

وی ادامه داد: هنوز بازیکن نگرفتیم و نیازی داریم تا بازیکن جذب کنیم. نیم‌فصل دوم سخت است و طبیعی است که کادر بازیکنان‌مان را افزایش دهیم. ضمن اینکه دوره نقل و انتقالات کوتاه است هر چند که شاید طولانی به نظر برسد. 10 روز دیگر لیگ شروع می‌شود اما همه بازیکنان بالقوه‌ای که می‌خواهیم جذب کنیم نیستند و همراه با تیم ملی به دبی رفتند و وقتی بازی‌ها شروع شود مذاکرات سخت‌تر می‌شود. 

برانکو گفت: الان در 2 مسیر برای جذب بازیکن کار می‌کنیم. یکسری بازیکنان فعلی هستند و یکسری بازیکنانی که برای فصل بعد می‌خواهیم.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: اما در مورد صحبت‌های دیروز. دیروز در مورد تیم ملی صحبت نکردم چون نمی‌دانستم این تیم به دبی می‌رود یا نه. اما الان که به اردو رفته برایش آرزوی موفقیت می‌کنم و آرزوی اوقات خوشی را برای تیم ملی دارم و امیدوارم آنجا خوب کار کنند. اما چیزی که می‌خواهم بگویم این است که تیم ملی مهمترین بخش فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود و طبیعی است توجهات به این تیم باشد و ما هم که برای پرسپولیس بازی و زندگی می‌کنیم افتخار می‌کنیم که این تعداد بازیکن در تیم ملی داریم اما فوتبال ایران فقط تیم ملی نیست. بلکه رده‌های دیگر مثل فوتسال و سایر تیم‌ها هم هستند و قطعا باشگاه‌ها که تیم‌های ملی حیات‌شان را مدیون آنها هستند. 

وی گفت: مشکلات نقل و انتقالات را گفتم نمی‌دانم چه کسی این برنامه‌ها را تهیه کرده و چرا فدراسیون این برنامه‌ریز را پذیرفته است.

برانکو گفت: اگر پرسپولیس در آسیا موفق نشود و سایر تیم‌های ایرانی نتوانند به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند و یا حتی پرسپولیس قهرمان لیگ برتر نشود، مقصر اصلی کی‌روش و سازمان لیگ و هستند که برنامه‌های او را پذیرفته‌اند.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران