• کد خبر : 906

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال بدنبال مصاحبه خلاف واقع مصطفی آجرلو مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی با یکی از خبرگزاری ها جوابیه ای را برای تنویر افکار عمومی منتشر کرد.

به گزارش "گفتمان" و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال بدنبال مصاحبه خلاف واقع مصطفی آجرلو مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی با یکی از خبرگزاری ها جوابیه ای را برای تنویر افکار عمومی منتشر کرد.

در این جوابیه  آمده است:همانگونه که قبلا بارها اعلام شده است،در بهمن ماه سال گذشته تقویم پیشنهادی فصل 96-95 به 16 تیم حاضر در این رقابت‌ها ارسال شد و باشگاه‌ها نظرات خود را در مورد این تقویم به سازمان لیگ اعلام کردند. 
 
ضمنا نامه تاییدی تقویم اجرایی مسابقات امسال از سوی همه باشگاه‌های لیگ برتر ازجمله تراکتور‌سازی به سازمان لیگ فوتبال ایران ارسال شده است. 

متاسفانه مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی بدون آگاهی کافی از این موضوع اظهار نظر‌های غیر کارشناسی را انجام داده است. 

همچنین با بررسی‌های انجام شده مشخص شد تعطیلات  لیگ‌های کشورهای رقیب ایران در جام جهانی به مراتب بیشتر از لیگ ایران است که باکمال تعجب مدیر عامل تراکتور سازی از این موضوع نیز بی اطلاع است و بدون آگاهی و اشراف به موضوع به اظهار نظر پرداخته است. 

لازم به ذکر است در خصوص کارهای اقتصادی نیز خوشبختانه در سامانه 3090 تعامل کامل و خوبی با باشگاه های استقلال ،پرسپولیس و تراکتور سازی بوجود آمده است و در آینده شاهد دستاوردهای درآمدی آن برای همه باشگاه‌ها خواهیم بود. 

اشاره به این موضوع ضروری است که برگزاری مسابقات لیگ برتر از وظایف  سازمان لیگ فوتبال است و فدراسیون فوتبال فقط نقش نظارتی برآن دارد. 

در این مقطع حساس که موفقیت‌های فوتبال در سطح ملی در همه بخش‌های  مختلف حاصل شده و تیم ملی نیز در آستانه صعود به جام جهانی قرار دارد بهتر است همه مدیران ،باشگاه‌ها ورسانه‌ها دست به دست هم در راه موفقیت تیم ملی گام برداریم تا باردیگر با صعود به جام جهانی دل ملت ایران اسلامی و میلیون ها هوادار فوتبال ایران شاد شود. 

 

نظرات کاربران