نتایج جستجو

 • در سوم خرداد 1361 خرمشهر پس از 19 ماه اشغال، در عملیات بیت المقدس آزاد شد.

  در سوم خرداد 1361 خرمشهر پس از 19 ماه اشغال، در عملیات بیت المقدس آزاد شد.

 • 56 سال پیش در چنین روزی در پی اعتصاب و تظاهرات خیابانی معلمان تهران و کناره گیری شریف امامی از نخست وزیری، دکتر علی امینی از سوی شاه مامور تشکیل کابینه شد.

  56 سال پیش در چنین روزی در پی اعتصاب و تظاهرات خیابانی معلمان تهران و کناره گیری شریف امامی از نخست وزیری، دکتر علی امینی از سوی شاه مامور تشکیل کابینه شد.

 • جانشین "اولاند" امروز معرفی می‌شود;

  مردم فرانسه در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور برای تعیین جانشین "فرانسوا اولاند" به پای صندوقهای رای رفتند.

  مردم فرانسه در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور برای تعیین جانشین "فرانسوا اولاند" به پای صندوقهای رای رفتند.

 • علی ربیعی که بعد از وقوع حادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت غربی چندین بار به گلستان سفر کرده، بار دیگر در محل وقوع حادثه در منطقه آزادشهر استان گلستان حضور یافت.

  علی ربیعی که بعد از وقوع حادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت غربی چندین بار به گلستان سفر کرده، بار دیگر در محل وقوع حادثه در منطقه آزادشهر استان گلستان حضور یافت.

 • چهاردهمین جشن بازیگر ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر برگزار شد.

  چهاردهمین جشن بازیگر ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر برگزار شد.

 • احزاب یکی از محورهای اساسی در انتخابات ایران هستند و کمتر کاندیدایی را می‌توان پیدا کرد که عضو یک حزب نبوده یا نباشد.

  احزاب یکی از محورهای اساسی در انتخابات ایران هستند و کمتر کاندیدایی را می‌توان پیدا کرد که عضو یک حزب نبوده یا نباشد.

 • شب پایانی شانزدهمین جشنواره فیلم ترایبکا در نیویورک با تجدیددیدار عوامل دو فیلم مهم و تأثیرگذار سینما پدرخوانده 1 و 2 همراه بود.

  شب پایانی شانزدهمین جشنواره فیلم ترایبکا در نیویورک با تجدیددیدار عوامل دو فیلم مهم و تأثیرگذار سینما پدرخوانده 1 و 2 همراه بود.

 • هفته گذشته "هلن استلماخ" تنها بازمانده لهستانی‌تبار جنگ جهانی دوم در ایران پس از گذراندن دوران سخت بیماری درگذشت؛ او از جمله مهاجرانی بود که از ابتدای کودکی در جنگ جهانی دوم به سیبری تبعید شده بود و بعد از گذراندن دوران سخت اسارت به همراه مادر خود و جمعی از آوارگان لهستانی به ایران پناه آورده بود که در طول این سال‌ها ایران را به عنوان وطن دوم خود انتخاب کرده بود.

  هفته گذشته "هلن استلماخ" تنها بازمانده لهستانی‌تبار جنگ جهانی دوم در ایران پس از گذراندن دوران سخت بیماری درگذشت؛ او از جمله مهاجرانی بود که از ابتدای کودکی در جنگ جهانی دوم به سیبری تبعید شده بود و بعد از گذراندن دوران سخت اسارت به همراه مادر خود و جمعی از آوارگان لهستانی به ایران پناه آورده بود که در طول این سال‌ها ایران را به عنوان وطن دوم خود انتخاب کرده بود.

 • دکتر گرینسون در ساعت 3:30 خود را به آپارتمان مونرو می رساند و پس از آنکه شیشه پنجره اتاق خواب را می شکند و وارد اتاق می شود با جسد بی جان ستاره سینما مواجه می‌شود. به گزارش پزشکی قانونی دلیل مرگ مونرو مسمومیت شدید به خاطر مصرف بیش از حد نوعی مسکن خواب آوربوده است.

  دکتر گرینسون در ساعت 3:30 خود را به آپارتمان مونرو می رساند و پس از آنکه شیشه پنجره اتاق خواب را می شکند و وارد اتاق می شود با جسد بی جان ستاره سینما مواجه می‌شود. به گزارش پزشکی قانونی دلیل مرگ مونرو مسمومیت شدید به خاطر مصرف بیش از حد نوعی مسکن خواب آوربوده است.

 • 100 روز از آغاز به کار دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید امریکا گذشت و گرچه وی این مدت را موفق ترین دوران در تاریخ این کشور می داند اما مخالفانش نظر دیگری دارند.

  100 روز از آغاز به کار دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید امریکا گذشت و گرچه وی این مدت را موفق ترین دوران در تاریخ این کشور می داند اما مخالفانش نظر دیگری دارند.