نتایج جستجو

 • یکصد و هشت سال قبل قبایل کوچ نشین بختیاری که از مسجد سلیمان عبور می کردند تنها کسانی بودند که در مسیر خود داربست ها و میله های بلند و لوله های ضخیم که ایستاده در زمین فرورفته و مشغلو حفاری بود را مشاهده می کردند؛ آنها نمی دانستند صدایی که از این هیولا در دشت می‌پیچید و تا صدها متر آن سو تر به گوش می رسید به زودی همه جهان را بر می داشت.

  یکصد و هشت سال قبل قبایل کوچ نشین بختیاری که از مسجد سلیمان عبور می کردند تنها کسانی بودند که در مسیر خود داربست ها و میله های بلند و لوله های ضخیم که ایستاده در زمین فرورفته و مشغلو حفاری بود را مشاهده می کردند؛ آنها نمی دانستند صدایی که از این هیولا در دشت می‌پیچید و تا صدها متر آن سو تر به گوش می رسید به زودی همه جهان را بر می داشت.

 • فرزندان ترامپ با وجود اعتراض مخالفان «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به ادامه فعالیت تجاری شرکت‌های متعلق به برند «ترامپ» برای تأسیس «باشگاه بین‌المللی گلف ترامپ» به دوبی رفتند.

  فرزندان ترامپ با وجود اعتراض مخالفان «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به ادامه فعالیت تجاری شرکت‌های متعلق به برند «ترامپ» برای تأسیس «باشگاه بین‌المللی گلف ترامپ» به دوبی رفتند.

 • روایت تاریخ از سال های اشغال ایران در جنگ جهانی دوم بمباران شهرها، قحطی و جان باختن شمار زیادی از غیرنظامیان است که اسناد مکتوب بسیاری از آن برجای مانده اما روایت های مصور از این حادثه تاریخی چندان زیاد نیست؛ "فرانسوا هورلی" عکاس استرالیایی یکی از معدود کسانی است که در آن زمان به ایران آمده و از کشور اشغال شده عکاسی کرده است.

  روایت تاریخ از سال های اشغال ایران در جنگ جهانی دوم بمباران شهرها، قحطی و جان باختن شمار زیادی از غیرنظامیان است که اسناد مکتوب بسیاری از آن برجای مانده اما روایت های مصور از این حادثه تاریخی چندان زیاد نیست؛ "فرانسوا هورلی" عکاس استرالیایی یکی از معدود کسانی است که در آن زمان به ایران آمده و از کشور اشغال شده عکاسی کرده است.

 • ازدهان بازکردن زمین تا سفر آنجلینا جولی و فرزندانش

  ازدهان بازکردن زمین تا سفر آنجلینا جولی و فرزندانش

 • در پی بارندگی های روزهای اخیر در شیراز دریاچه مهارلو که خطر خشکسالی ان را تهدید می کرد جان دوباره گرفته است.

  در پی بارندگی های روزهای اخیر در شیراز دریاچه مهارلو که خطر خشکسالی ان را تهدید می کرد جان دوباره گرفته است.

 • عکاس آبزرور در بهمن ماه سال 1357 و همزمان با ورود امام خمینی(ره) به ایران از تهران بازدید کرد. او تصاویری از حال و هوای مردم عادی تهران در روزهای منتهی به انقلاب اسلامی ثبت کرده است که در ادامه می بینیم:

  عکاس آبزرور در بهمن ماه سال 1357 و همزمان با ورود امام خمینی(ره) به ایران از تهران بازدید کرد. او تصاویری از حال و هوای مردم عادی تهران در روزهای منتهی به انقلاب اسلامی ثبت کرده است که در ادامه می بینیم:

 • مدت‌ها قبل از اینکه خاتون خیدر اسلحه به دست بگیرد، با خواندن آوازی درباره زنی که به جنگ رفت، معروف شد؛ قهرمانی که بالباس‌های مبدل به دنبال مردی که عاشقش بود، به جنگ رفت. او حتی سال‌ها قبل از ظهور داعش می‌اندیشید آیا زمانی مجبور می‌شود به جنگ برود؟

  مدت‌ها قبل از اینکه خاتون خیدر اسلحه به دست بگیرد، با خواندن آوازی درباره زنی که به جنگ رفت، معروف شد؛ قهرمانی که بالباس‌های مبدل به دنبال مردی که عاشقش بود، به جنگ رفت. او حتی سال‌ها قبل از ظهور داعش می‌اندیشید آیا زمانی مجبور می‌شود به جنگ برود؟

 • بابک سعیدی یکی از چهار داور مسابقه استعداد یابی استیج من و تو سال ۱۳۵۸ در تهران متولد شد وی تا سال ۱۳۸۳ در ایران بود و پس از آن برای ادامه تحصیل عازم انگلیس شد و در رشته موسقی در بریتانیا موفق به اخذ مدرک لیسانس شد.

  بابک سعیدی یکی از چهار داور مسابقه استعداد یابی استیج من و تو سال ۱۳۵۸ در تهران متولد شد وی تا سال ۱۳۸۳ در ایران بود و پس از آن برای ادامه تحصیل عازم انگلیس شد و در رشته موسقی در بریتانیا موفق به اخذ مدرک لیسانس شد.

 • در این گزارش با چند چهره محبوب سیاسی آشنا خواهید شد که بهترین نقاشان جهان هستند.

  در این گزارش با چند چهره محبوب سیاسی آشنا خواهید شد که بهترین نقاشان جهان هستند.

 • در حاشیه ی جلسه هیات دولت;

  حضور روز گذشته برخی از وزرای دولت در حیاط پاستور حاشیه‌های جالبی را به همراه داشت.

  حضور روز گذشته برخی از وزرای دولت در حیاط پاستور حاشیه‌های جالبی را به همراه داشت.