نتایج جستجو

 • مراسم یادبود علی معلم در چهلمین روز درگذشتش با حضور طیف عظیمی از هنرمندان در تالار وحدت برگزار شد.

  مراسم یادبود علی معلم در چهلمین روز درگذشتش با حضور طیف عظیمی از هنرمندان در تالار وحدت برگزار شد.

 • مجله تایم هر ساله فهرست 100 فرد پرنفوذ جهان، در پنج بخش مختلف را منتشر کرد.

  مجله تایم هر ساله فهرست 100 فرد پرنفوذ جهان، در پنج بخش مختلف را منتشر کرد.

 • بر موصل چه گذشت؟

  داعشی‌ها مانکن‌های پلاستیکی پوشیده شده‌ای را به کودکان می‌دادند. آن‌ها کاملا شبیه انسان بوده و اندازه‌شان تنها کمی بزرگتر از قیصر بود. آن پسرها می‌گویند که باید سر مانکن‌ها را از تنشان جدا می‌کردند. قیصر به سرعت کار با چاقو را آموخت. او می‌گوید: "داعشی‌ها از کارم راضی بودند."

  داعشی‌ها مانکن‌های پلاستیکی پوشیده شده‌ای را به کودکان می‌دادند. آن‌ها کاملا شبیه انسان بوده و اندازه‌شان تنها کمی بزرگتر از قیصر بود. آن پسرها می‌گویند که باید سر مانکن‌ها را از تنشان جدا می‌کردند. قیصر به سرعت کار با چاقو را آموخت. او می‌گوید: "داعشی‌ها از کارم راضی بودند."

 • مطبوعات غربی همچنان تمرکز خود را روی سبک زندگی جنجالی رهبر کره شمالی در سایه تحریم‌های اقتصادی علیه کشورش و قطعنامه‌های سازمان ملل گذاشته‌اند.

  مطبوعات غربی همچنان تمرکز خود را روی سبک زندگی جنجالی رهبر کره شمالی در سایه تحریم‌های اقتصادی علیه کشورش و قطعنامه‌های سازمان ملل گذاشته‌اند.

 • بازار معاملات واحدهای مسکونی لوکس، بزرگ‌متراژ و گران‌قیمت در حالی از حدود 3 سال گذشته در رکود به سر می‌برد که عمده واحدهای معرفی شده به این بازار با قیمتی به مراتب بالاتر از عرف منطقه‌ای که در آن قرار دارند، عرضه شده‌اند. این واحدها که عموما در مناطق شمال، شمال شرق و شمال غرب پایتخت قرار دارند به‌طور معمول بیش از 150 مترمربع مساحت دارند و جزو واحدهای لوکس به حساب می‌آیند.

  بازار معاملات واحدهای مسکونی لوکس، بزرگ‌متراژ و گران‌قیمت در حالی از حدود 3 سال گذشته در رکود به سر می‌برد که عمده واحدهای معرفی شده به این بازار با قیمتی به مراتب بالاتر از عرف منطقه‌ای که در آن قرار دارند، عرضه شده‌اند. این واحدها که عموما در مناطق شمال، شمال شرق و شمال غرب پایتخت قرار دارند به‌طور معمول بیش از 150 مترمربع مساحت دارند و جزو واحدهای لوکس به حساب می‌آیند.

 • مرگ در فرهنگ ویتنامی اتفاقی بسیار مهم است. آن‌ها برای حیات پس از مرگ خود سرمایه‌گذاری می‌کنند و بر این باورند که هر آنچه در این دنیا دارید، در دنیای دیگر نیز خواهید داشت.

  مرگ در فرهنگ ویتنامی اتفاقی بسیار مهم است. آن‌ها برای حیات پس از مرگ خود سرمایه‌گذاری می‌کنند و بر این باورند که هر آنچه در این دنیا دارید، در دنیای دیگر نیز خواهید داشت.

 • کودک خردسال 6 ساله، دستیار قصابان داعش برای اعدام دو مرد سوری شد.

  کودک خردسال 6 ساله، دستیار قصابان داعش برای اعدام دو مرد سوری شد.

 • «نزدیک‌های صبح بود که مجدد آن درد را احساس کردم. دردش مرتب بیشتر و بیشتر می‌شد. ساعت هفت صبح بود که انگار چشم‌هایم دارند در آتش می‌سوزند. چند ساعت بعد چشم‌هایم مانند زغال داغ، سرخ شده بود. همه چیز تاریک بود.»

  «نزدیک‌های صبح بود که مجدد آن درد را احساس کردم. دردش مرتب بیشتر و بیشتر می‌شد. ساعت هفت صبح بود که انگار چشم‌هایم دارند در آتش می‌سوزند. چند ساعت بعد چشم‌هایم مانند زغال داغ، سرخ شده بود. همه چیز تاریک بود.»

 • دختر 26 ساله بعد از کاندیداتوری: مدیر دو شرکتم/رجل سیاسی نیستم /برای حل مشکلات اقتصادی و جوانان می‌خواهم رییس جمهور شوم/ می‌دانم که می‌توانم اقتصاد کشور را نجات دهم

  دختر 26 ساله بعد از کاندیداتوری: مدیر دو شرکتم/رجل سیاسی نیستم /برای حل مشکلات اقتصادی و جوانان می‌خواهم رییس جمهور شوم/ می‌دانم که می‌توانم اقتصاد کشور را نجات دهم

 • ملکه الیزابت سبک لباس پوشیدن خاص خود را دارد. به عنوان مثال کلاه یکی از اکسسوری هایی است که اکثر مواقع بر سر او می بینید. مدل کلاه هایی که او انتخاب می کند معمولا کلاسیک و منحصر بفرد است.

  ملکه الیزابت سبک لباس پوشیدن خاص خود را دارد. به عنوان مثال کلاه یکی از اکسسوری هایی است که اکثر مواقع بر سر او می بینید. مدل کلاه هایی که او انتخاب می کند معمولا کلاسیک و منحصر بفرد است.