نتایج جستجو

 • مراسم ترحیم مرتضی اقتصاد همسر اعظم طالقانی در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.

  مراسم ترحیم مرتضی اقتصاد همسر اعظم طالقانی در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.

 • با حضور فعالان سیاسی و کارگری؛

  مراسم ترحیم مادر دبیرکل حزب اسلامی کار عصر امروز در مسجد امام خمینی شهرک اکباتان برگزار شد.

  مراسم ترحیم مادر دبیرکل حزب اسلامی کار عصر امروز در مسجد امام خمینی شهرک اکباتان برگزار شد.

 • مراسم ترحیم مرحوم حاج داود احمدی نژاد در مسجد امام خمینی(ره) شهرک شهید محلاتی هم اکنون در حال برگزاری است.

  مراسم ترحیم مرحوم حاج داود احمدی نژاد در مسجد امام خمینی(ره) شهرک شهید محلاتی هم اکنون در حال برگزاری است.

 • مراسم تشییع پیکر مرحوم حاج داود احمدی نژاد، اخوی مکرم دکتر محمود احمدی نژاد صبح امروز برگزار شد.

  مراسم تشییع پیکر مرحوم حاج داود احمدی نژاد، اخوی مکرم دکتر محمود احمدی نژاد صبح امروز برگزار شد.

 • ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور امریکا که از او با عنوان چهره ای با نفوذ در کاخ سفید نام برده می شود پیش از این در صنعت جواهرسازی و نیز مدیریت اجرایی در امور توسعه شرکت ترامپ، مشغول به کار بود.

  ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور امریکا که از او با عنوان چهره ای با نفوذ در کاخ سفید نام برده می شود پیش از این در صنعت جواهرسازی و نیز مدیریت اجرایی در امور توسعه شرکت ترامپ، مشغول به کار بود.

 • در جریان سالها جنگ داخلی نام دمشق پایتخت سوریه بیش از هر زمان دیگری در رسانه‌های بین المللی شنیده شده است؛ شهری که حملات داعش و معارضین بسیاری از نقاط آن را ویران کرده و تنها خاطره‌ای از آن "پایتخت فرهنگی جهان عرب" بر جای گذاشته است.

  در جریان سالها جنگ داخلی نام دمشق پایتخت سوریه بیش از هر زمان دیگری در رسانه‌های بین المللی شنیده شده است؛ شهری که حملات داعش و معارضین بسیاری از نقاط آن را ویران کرده و تنها خاطره‌ای از آن "پایتخت فرهنگی جهان عرب" بر جای گذاشته است.

 • مظفرالدین شاه قاجار که مانند دیگر شاهان قاجار به شکار علاقمند بود در جریان سفر خود به فرانسه همراه با هیات فرانسوی به شکارگاهی در "لورن" در شمال شرقی این کشور رفت و دست به اسلحه شد.

  مظفرالدین شاه قاجار که مانند دیگر شاهان قاجار به شکار علاقمند بود در جریان سفر خود به فرانسه همراه با هیات فرانسوی به شکارگاهی در "لورن" در شمال شرقی این کشور رفت و دست به اسلحه شد.

 • محمود احمدی نژاد به همراه حمید بقایی و همراهان، برای قرائت دعای عرفه در امام زاده زید(ع) واقع در بازار تهران حضور یافت. خروج احمدی نژاد از بازار تهران به دلیل ابراز محبت قشرهای مختلف مردم بیش از دو ساعت به طول انجامید.

  محمود احمدی نژاد به همراه حمید بقایی و همراهان، برای قرائت دعای عرفه در امام زاده زید(ع) واقع در بازار تهران حضور یافت. خروج احمدی نژاد از بازار تهران به دلیل ابراز محبت قشرهای مختلف مردم بیش از دو ساعت به طول انجامید.

 • جری لوئیس کمدین مشهور هالیوود روز یکشنبه در ۹۱ سالگی درگذشت.

  جری لوئیس کمدین مشهور هالیوود روز یکشنبه در ۹۱ سالگی درگذشت.