نتایج جستجو

 • در راستای نوسازی ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، چهار فروند از هواپیمای خریداری شده از کارخانه هواپیماسازی ای‌تی‌آر، صبح امروز چهارشنبه - ۲۷اردیبهشت ماه سال جاری - در فرودگاه مهرآباد به فاصله پنج دقیقه به زمین نشستند.

  در راستای نوسازی ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، چهار فروند از هواپیمای خریداری شده از کارخانه هواپیماسازی ای‌تی‌آر، صبح امروز چهارشنبه - ۲۷اردیبهشت ماه سال جاری - در فرودگاه مهرآباد به فاصله پنج دقیقه به زمین نشستند.

 • 56 سال پیش در چنین روزی در پی اعتصاب و تظاهرات خیابانی معلمان تهران و کناره گیری شریف امامی از نخست وزیری، دکتر علی امینی از سوی شاه مامور تشکیل کابینه شد.

  56 سال پیش در چنین روزی در پی اعتصاب و تظاهرات خیابانی معلمان تهران و کناره گیری شریف امامی از نخست وزیری، دکتر علی امینی از سوی شاه مامور تشکیل کابینه شد.

 • جانشین "اولاند" امروز معرفی می‌شود;

  مردم فرانسه در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور برای تعیین جانشین "فرانسوا اولاند" به پای صندوقهای رای رفتند.

  مردم فرانسه در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور برای تعیین جانشین "فرانسوا اولاند" به پای صندوقهای رای رفتند.

 • حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در جمع خانواده های جانباختگان و حادثه دیدگان معدن زمستان یورت آزادشهر در پادگان نوده خاندوز شهرستان آزادشهر استان گلستان حاضر شد.

  حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در جمع خانواده های جانباختگان و حادثه دیدگان معدن زمستان یورت آزادشهر در پادگان نوده خاندوز شهرستان آزادشهر استان گلستان حاضر شد.

 • دکتر گرینسون در ساعت 3:30 خود را به آپارتمان مونرو می رساند و پس از آنکه شیشه پنجره اتاق خواب را می شکند و وارد اتاق می شود با جسد بی جان ستاره سینما مواجه می‌شود. به گزارش پزشکی قانونی دلیل مرگ مونرو مسمومیت شدید به خاطر مصرف بیش از حد نوعی مسکن خواب آوربوده است.

  دکتر گرینسون در ساعت 3:30 خود را به آپارتمان مونرو می رساند و پس از آنکه شیشه پنجره اتاق خواب را می شکند و وارد اتاق می شود با جسد بی جان ستاره سینما مواجه می‌شود. به گزارش پزشکی قانونی دلیل مرگ مونرو مسمومیت شدید به خاطر مصرف بیش از حد نوعی مسکن خواب آوربوده است.

 • 100 روز از آغاز به کار دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید امریکا گذشت و گرچه وی این مدت را موفق ترین دوران در تاریخ این کشور می داند اما مخالفانش نظر دیگری دارند.

  100 روز از آغاز به کار دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید امریکا گذشت و گرچه وی این مدت را موفق ترین دوران در تاریخ این کشور می داند اما مخالفانش نظر دیگری دارند.

 • "هنوز به حفاظت 24 ساعتۀ سرویس مخفی امریکا و محدودیت‌های آن عادت نکردم". ترامپ اغلب برای مشاوره و تقویت روحیه به برخی دوستان خارج از کاخ سفید و همچنین همکاران تجاری سابق خود مراجعه می‌کند. عکس های زیر را خبرگزاری رویترز همراه با مصاحبه او منتشر کرده است.

  "هنوز به حفاظت 24 ساعتۀ سرویس مخفی امریکا و محدودیت‌های آن عادت نکردم". ترامپ اغلب برای مشاوره و تقویت روحیه به برخی دوستان خارج از کاخ سفید و همچنین همکاران تجاری سابق خود مراجعه می‌کند. عکس های زیر را خبرگزاری رویترز همراه با مصاحبه او منتشر کرده است.

 • شرکت خودروسازی لامبورگینی بزرگترین نمایشگاه خود را در شهر دبی امارات برپا کرده است.

  شرکت خودروسازی لامبورگینی بزرگترین نمایشگاه خود را در شهر دبی امارات برپا کرده است.

 • نخستین مناظره انتخاباتی دیروز عصر جمعه با حضور کاندیدای ریاست جمهوری دوازدهم برگزار شد.

  نخستین مناظره انتخاباتی دیروز عصر جمعه با حضور کاندیدای ریاست جمهوری دوازدهم برگزار شد.

 • اولین مناظره تلویزیونی ریاست جمهوری عصر جمعه هشتم اردیبهشت با حضور شش نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در صدا و سیما برگزار شد.

  اولین مناظره تلویزیونی ریاست جمهوری عصر جمعه هشتم اردیبهشت با حضور شش نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در صدا و سیما برگزار شد.